Modul Produkty

Produkty

Díky přehledné zprávě produktů, které nabízíte svým zákazníkům vám odpadne jeden podstatný stres s neustále se měnícími ceníky a jejich aktuálností v počítačích obchodníků. V běžné praxi nabízíte desítky tisíc položek, pokud když reálně se z nich prodávají stovky nebo tisíce. Jejich přeceňování je bez ohledu na jejich množství jen otázka pár kliků.

Produkt obsahuje název, model, objednací čísla, záruku, cenotvorbu a další podstatné základní údaje. Kromě toho však umožňuje propojení na materiálovou skupinu, která rozšíří uživatelům zadávané pole tak, aby vytvářel určitý předpis, "štábní kulturu", pro danou skupinu produktů. Potom pokud prodáváte například stoly, formulář produktu bude kromě základních údajů rozšířen o údaje typu "počet nohou", "barva". Pokud ale hned další produkt bude svítidlo, formulář se rozšíří o údaje typu "příkon", "svítivost" a pod. Do cenové nabídky pak vstupují tyto údaje formátovány tak, aby si zákazník věděl snadněji porovnat dva podobné produkty.

Produkt může obsahovat také typy a příslušenství. Představme si, že nabízíte dva velmi podobné produkty, liší se pouze některými vlastnostmi a cenou, například iPhone bílý a černý. To jsou typy jednoho produktu. Příslušenství slouží hlavně pro obchodníka, aby věděl nabídnout i příslušenství k produktu, který zadává do cenové nabídky.

Jelikož profesionální vzhled cenové nabídky je pro vás důležitý, je více než vhodné ke produktům přiřadit i obrázky. Tyto se pak publikují v cenových nabídkách. Ke každému obrázku si umíte nastavit i to, ke kterým typům se má zobrazovat.Moduly systému Offeris

Obchodní software Offeris slouží k zefektivnění vašeho pracovního času.

Firmy, osoby Firmy, osoby
evidence zákazníků, hromadný e-mail, tisk štítků
Produkty Produkty
cenotvorba, přecenění, typy, příslušenství
Katalog Katalog
tvorba katalogů, export do PDF, web
Sklad Sklad
příjemky, výdejky, dodací listy, stav na skladě
Cenové nabídky Cenové nabídky
rychlá tvorba cenových nabídek
Objednávky Objednávky
přijaté a vydané objednávky, i z cenové nabídky
Faktury Faktury
zálohové i ostré faktury, sledování úhrad
Obchodní případy Obchodní případy
složka, která obsahuje vše ke danému obchodu
Statistiky Statistiky
statistiky ziskovosti, nejlepší zákazníci
Úkoly Úkoly
telefonát, setkání, přehled o úkolech